Polityka jakości

Bez względu na to kim jest odbiorca paszy Nutripol – właścicielem jednego kurnika, członkiem grupy producenckiej, hodowcą niezależnym czy też współpracującym z Grupą Indykpol lub szefem fermy własnej Indykpol – otrzymuje produkty o najwyższych parametrach jakościowych, surowcowych i technologicznych.

 

Nutripol – działając w ramach Grupy Indykpol – w strategię działania wpisaną ma dbałość o finalny efekt produkcji na fermach. Pasze zapewniające wysokie przyrosty dobowe, przy dobrym współczynniku konwersji i jakości produkowanego żywca, to jedyny produkt akceptowany na fermach własnych Indykpolu.

 

Misją Spółki jest zapewnienie wzrostu satysfakcji klienta poprzez szukanie nowych rozwiązań i ciągłe doskonalenie. Współpraca z fermami własnymi Indykpol daje możliwość sprawdzenia i weryfikacji nowych produktów, dzięki czemu programy żywieniowe oferowane hodowcom są sprawdzone i działają w praktyce.

 

Współpraca z Nutripolem opiera się na indywidualnym podejściu do każdego zamówienia i daje możliwość korzystania z wiedzy oraz doświadczenia popartego najwyższą jakością.

 

Certyfikat QS

Poznaj nas

Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie hodowlane zdobywane na fermach własnych Indykpol oraz dystrybucję pasz produkowanych na zlecenie i na podstawie własnych receptur.

Czytaj więcej

Surowiec

Podstawą sukcesu rynkowego produkowanych przez Nutripol pasz jest staranny dobór najwyższej jakości surowców do ich produkcji.

Czytaj więcej

Biuro Obsługi Klienta

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, nasz specjalista z Biura Obsługi Klienta  odpowie na wszystkie pytania i pomoże wybrać optymalne rozwiązania dla Twojej fermy.

Czytaj więcej