Zarząd i pracownicy

Tomasz Semenowicz – Prezes Zarządu

Absolwent Zootechniki na warszawskiej SGGW. Od początku istnienia związany z Indykpol S.A. Początkowo w zakresie handlu, a od 2001 roku bezpośrednio w produkcji drobiarskiej (kierownik fermy indyków, szef ferm własnych Indykpol S.A., z-ca Dyr. ds. Produkcji Fermowej w oddziale Indykpol S.A. Frednowy OHI – stada rodzicielskie indyków).

Piotr Płodzień – Kierownik Biura Obsługi Klienta

Absolwent ART w Olsztynie – Wydział Technologii Żywności. Od ponad 11 lat związany z Wytwórnią Pasz w Olsztynku: Central Soya, Provimi. Ponad 8-letnie doświadczenie na stanowisku Kredyt Menadżera; ostatnie 3 lata jako Kierownik Biura Obsługi Klienta.

Bogdan Górniewicz – Dyrektor Wytwórni

Absolwent Wydziału Zootechniki SGGW w Warszawie. Ukończył studia podyplomowe z zakresu nowoczesnych technik produkcji pasz na Akademii Rolniczej w Lublinie. Od ponad 25 związany z produkcją pasz  (Dyrektor wytwórni: Wyszków, Golpasz, Cedrob).

Mirosław Wiśniewski – Specjalista ds. Jakości

Absolwent Wydziału Zootechniki ART w Olsztynie. 25-letnia praktyka w branży paszowej. Doświadczenie w kontroli jakości, m.in. wdrażanie, certyfikacja, nadzorowanie systemów jakości: GMP, HACCP, ISO, QS-system. Monitorowanie jakości surowców i produktów, „oko i ucho” Klienta wewnątrz firmy. Uprawnienia i doświadczenie audytora wewnętrznego systemów jakości.

Judyta Marschall – Główny Technolog

Absolwentka ART w Olsztynie – wydział Technologii Żywności. Ukończyła studia podyplomowe – Akademia Rolnicza we Wrocławiu – Produkcja Pasz Przemysłowych i Premiksów oraz Doradztwo z zakresu Żywienia Zwierząt. Ponad 12 lat doświadczenia na stanowisku technologa (GOLPASZ S.A., WIPASZ  S.A.). 

Poznaj nas

Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie hodowlane zdobywane na fermach własnych Indykpol oraz dystrybucję pasz produkowanych na zlecenie i na podstawie własnych receptur.

Czytaj więcej

Surowiec

Podstawą sukcesu rynkowego produkowanych przez Nutripol pasz jest staranny dobór najwyższej jakości surowców do ich produkcji.

Czytaj więcej

Biuro Obsługi Klienta

Jeśli chcesz poznać naszą ofertę, nasz specjalista z Biura Obsługi Klienta  odpowie na wszystkie pytania i pomoże wybrać optymalne rozwiązania dla Twojej fermy.

Czytaj więcej